У повідомленні мовиться про те, що в заборгованості звинувачують не лише 33-річну Бар, але її батьків Рафаеля і Тзипі Лівайн. Також їх підозрюють у процедурі "відмивання грошей". Податкове управління Ізраїлю вимагає від їхньої сім'ї терміново сплатити борг за 2009 і 2010 роки.

Читайте також: Як і де святкував свій день народження Леонардо Ді Капріо: цікаві подробиці

Вперше про їхні чималі борги заговорили в кінці 2015 року, однак проблеми 33-річної моделі із податковою Ізраїлю почалися значно раніше. Декілька років перед звинуваченнями Бар Рафаелі зверталася до управління з проханням надати їй громадянство Ізраїлю з постійним проживанням за кордоном і звільнити від сплати податків за 2007-2009 роки. Однак податкова відмовила їй у такому позові.

Тепер влада країни заявила, що, на їхню думку, таким чином колишня дівчина Леонардо Ді Капріо намагалася приховати від податкового управління 6 мільйонів доларів. Розслідування цієї справи велося декілька років. Основна претензія до Бар Рафаелі полягає в тому, що вона брехала про своє місце проживання. Дівчина заявляла, що проживає в США, а влада США доводила протилежне.