Резонансна новина про розрив голлівудської пари поширилась 14 грудня. Представники Коліна Ферта підтвердили чутки про розлучення, однак відмовились давати коментарі щодо цього та розсекречувати причини такого рішення. А от інсайдери журналу People переконані: пара розлучається через зраду Лівії Джуджоллі.

Читайте також: Колін Ферт розлучився з дружиною після 22 років шлюбу

У 2018 році стало відомо, що дружина Коліна Ферта мала роман з італійським журналістом Марко Бранкаччем. Лівія кілька разів зустрічалась з чоловіком у 2015 і 2016 роках, коли актор був на зйомках чергового телепроєкту. Упродовж року подружжя намагалось зберегти міцний шлюб, однак Колін Ферт все ж не зміг пробачити зради.

Вони так і не змогли пережити це. Незалежно від рішення залишитися разом після зради, ніщо не могло стерти з пам'яті Коліна зраду дружини. У них дійсно були дуже міцні сімейні стосунки, які вони хотіли врятувати щосили, але прийшов час рухатися далі,
– розповів інсайдер.

Що відомо про шлюб Коліна Ферта?
Колін Ферт та Лівія Джоджуллі упродовж 22 років були взірцем міцних стосунків у Голлівуді. Однак у 2018-му їхня ідилія порушилась, коли світ дізнався, що дружина актора мала роман з журналістом. Лівія тоді подала до суду на колишнього коханця, заявивши, що потерпає від його переслідувань.

Всі очікували, що Колін Ферт одразу ж розлучиться зі зрадницею. Однак цього не сталось, а актор навіть зі співчуттям відповів на лист Марка Бранкаччі, який надіслав йому спільне фото з Лівією Джоджуллі. У ЗМІ підозрювали, що спільні сини подружжя повпливали на рішення Ферта, однак вже за рік після скандалу він все ж вирішив розірвати стосунки з дружиною.