Випускний вечір – дуже важлива подія для одинадцятикласників, адже це прощання зі шкільними стінами, вчителями, однокласниками і перехід до абсолютно іншого життя. У випускників ще є час підготуватися до головної вечірки року.

Читайте також: Макіяж на випускний 2017: безпрограшні модні ідеї

Офіційної дати проведення випускних в Україні немає, це питання вирішується кожним навчальним закладом окремо, однак є рекомендовані терміни, цього року це 26 травня – 24 червня. В останні роки склалася така традиція, що переважно школи святкують випускні в один день.

Зважаючи на те, що 22 червня – День пам'яті і скорботи, у цей день випускного провести не зможуть. У 2017 році, швидше за все, більшість навчальних закладів святкуватиме випускні в суботу, 24 червня. До цього часу всі випускники здадуть іспити, дізнаються результати і зможуть гуляти з чистою душею.

Традиційно програма випускного у всіх школах така: урочиста частина, на якій вручають атестати, відзнаки і медалі, прогулянка по місту, банкет, дискотека і зустріч світанку всім класом. Під час урочистої частини вчителям дарують квіти, потім випускники усім класом фотографуються і прогулюються містом.

Банкетний зал замовляють заздалегідь, в середньому одне місце в кафе чи ресторані обходиться у 250-350 грн. На випускний банкет можуть прийти і батьки чи близькі родичі випускника.

До слова, більшість випускників складуть іспити ЗНО з 23 травня по 16 червня. Додаткова сесія ЗНО для тих, хто не зміг пройти тестування, відбудеться на початку липня.