Відповідна інформація з’явилася на сайті Американської академії кіномистецтва.

Читайте також: Оскар-2019: список номінантів престижної премії

Так, відбір номінантів премії Оскар розпочався 7 січня та завершився 14-го січня. Самих номінантів було оголошено 22 січня, а 4 лютого для них було влаштовано традиційний ланч, куди завітало багато зірок кіноіндустрії.

Фінальне ж голосування за переможців на найпрестижнішу нагороду у кіно завершилось 19 лютого, а 24 лютого пройде 91 церемонія нагородження лауреатів. Кінопремія розпочнеться о 3:00 за київським часом. Трансляція прибуття зірок на червону доріжку розпочнеться за 1,5 години до самої церемонії нагородження. Онлайн-трансляцію премії Оскар-2019 можна буде переглянути на офіційному сайті кінопремії, або на американському телеканалі ABC, який буде доступний в окремих регіонах США.

Окрім цього, у 2019 році трансляція церемонії вручення Оскара є запланованою у щонайменше 225 країнах світу. Цього року церемонія вручення нагород вперше за 30 років відбудеться без ведучого. Натомість заповітні статуетки вручатимуть відомі кіноактори, перелік яких було оприлюднено тиждень тому. Зокрема, через обмежений час трансляції премії (3 години), чотирьох лауреатів премій не покажуть по телебаченню, оскільки їх нагороджуватимуть в час рекламних пауз.