У деяких популярних магазинах знижки діють не лише один день. Часто можна побачити одяг з позначкою "Sale" ще впродовж тижня після старту акції. Зверніть увагу на те, що на побутові товари діє знижка навіть до 70%, відтак, якщо ви плануєте придбати дорогу річ, то краще це зробити у період Black Friday. Таким чином ви суттєво зекономите витрату коштів зі свого гаманця.

Читайте також: Чорна п’ятниця в Україні: у яких магазинах будуть найбільші знижки

Чорна п’ятниця передбачає дешевші покупки майже у кожному магазині чи торговому центрі, а також у відомих інтернет-магазинах. Найбільше покупці у цей день купують одяг, взуття, побутову техніку, товари для краси і побуту. Триватимуть дні шаленої знижки офіційно один день, але товари зі зниженою ціною, можна буде придбати впродовж кількох днів після завершення розпродажу.


Чорна п'ятниця 2019

Мабуть, кожен з нас знає, що таке Black Friday і які наслідки несе за собою. У магазині на вас чекає не лише мегазнижка, але й величезна черга до примірочної та каси. Тому за можливості, якщо ви маєте на меті придбати певну річ – підіть у магазин заздалегідь, аби поміряти її у спокійній обстановці. Торгові центри у Чорну п'ятницю заповнює справжній аншлаг покупців, тому перед початком найочікуванішого дня, складіть собі ретельний список обов’язкових покупок для того, щоб ви не витрачали час на непотрібні речі.

Читайте також: Знижки на AliExpress у Чорну п’ятницю: 10 речей, які варто купити

Чорна п'ятниця прийшла до нас з Америки. Тепер цей день відзначають у цілому світі. Зародженням цього щасливого дня шопоголіків послужив великий розпродаж речей після Дня Подяки, який у США є державним святом.


Як проходить Чорна п'ятниця в Америці

Після кожного четвертого тижня в листопаді магазини і інтернет-майданчики приєднуються до цієї акції, роблячи на товари неймовірні знижки. В Америці знижки сягають до 85-90%, а покупці ночують біля магазинів. У Black Friday магазини відкриваються на декілька годин швидше і працюють до опівночі. Американці цього дня навіть беруть додатковий вихідний день, аби встигнути придбати усі найбажаніші речі.

Чорна п’ятниця – початок покупок до різдвяних свят, тож придивіться уважно до товарів і, можливо, вам вдасться придбати щось для своїх рідних та близьких за привабливими цінами.