Цьогоріч Євробачення має відбутися у місті Роттердам. Раніше повідомлялося про те, що конкурс скасовувати не будуть, проте зараз ситуація змінилася. Мер міста Ахмед Абуталеб заявив, що поки що жодного рішення щодо Євробачення не прийняли.

Читайте також: Учасники Росії Little Big представили пісню для Євробачення-2020: відео

На даний момент триває активна підготовка до Євробачення-2020. Всі країни уже обрали своїх представників, проте чи відбудеться пісенний конкурс, стане відомо 5-6 квітня 2020 року.

Для мене останній термін – це момент, коли ми починаємо будувати сцену. У цей день повинні уточнити: пройде Євробачення чи ні. У нас є два варіанти: EBU і AVROTROS (голландський мовник) можуть прийняти рішення про проведення або скасування. Але зараз занадто рано,
– сказав мер Роттердама в інтерв'ю RTV Rijnmond.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що, ймовірно, конкурс Євробачення все ж таки відбудеться, але в порожньому залі в прямому ефірі, або кожен з представників-вокалістів виступить у своїй країні по відеозв’язку. 12 березня організатори конкурсу всі сумніви розвіяли та заявили, що подія відбудеться за будь-якого сценарію. Зауважимо, що у Нідерландах, де відбудеться Євробачення, станом на 13 березня зафіксовано 804 випадки зараження коронавірусом, смертельних випадків наразі 10.