Колишнє зіркове подружжя солістки гурту "НеАнгели" та Едгара Камінського ще довго після розлучення влаштовували публічні з'ясування стосунків, приписуючи одне одному все нові й нові недоліки, які стали причиною розриву їхнього щасливого шлюбу. Проте згодом ексзакоханим все ж вдалося залишити конфлікти в минулому та розпочати життя порізно.

Читайте також: Едгар Камінський відправився на відпочинок з новою обраницею

І поки Слава Камінська тримає ім'я свого нового обранця в таємниці, привертаючи неабияку увагу шанувальників, Едгар відкрито заявляє про свої почуття. Разом зі своєю коханою Ольгою Богатою чоловік вже встиг відпочити на престижному гірськолижному курорті у французьких Альпах.

Після кількох спільних появ арт-директор дизайнера Жана Гріцфельдта та співвласниця його бренду наважилася публічно висловитися про свої почуття. Як запевнила Ольга у програмі "Зірковий шлях", саме пластичний хірург став ініціатором їхніх стосунків.

У моєму випадку Едгар робив все як гідний справжній чоловік. Він завойовував мене, намагався зробити все для того, щоб наші стосунки розвивалися. Тому він свого досягнув і продовжує це робити щодня,
– запевнила Ольга Богатая.

Жінка сама виховує шестирічного сина Тимура. Проте вона зізналася, що вже встигла налагодити гарні стосунки з дітьми Едгара. У шлюбі зі Славою Камінською він виховував п'ятирічного сина Леонарда та чотирирічну доньку Лауру. До слова, Ольга перебуває у чудових стосунках з ексдружиною коханого Славою, адже переконана, що повинна поважати попередній вибір Едгара й усю його родину.

У мене теж син, у нас троє діток, уявляєте? Ми взагалі дуже любимо дітей один одного. Тому що сім'я – це найголовніше,
– повідомила арт-директора.