Про це він написав у своєму Twitter.

"Історична правда не має національних меж і не встановлюється законами. Вона або є, або її треба шукати. І в тому, і в іншому випадку законодавчі акти не допоможуть", – написав міністр.

Читайте також: США зреагували на підписання Дудою закону про "бандеризм"

Він також додав, що завжди говоритиме правду.

"Шанувати тих, хто на це заслужив. Засуджувати тих, хто себе зганьбив. Байдуже – своїх чи чужих. Байдуже – у Варшаві, Києві чи іншому місці", – додав Клімкін.

Нагадаємо, Верхована Рада виступила із заявою у зв'язку із прийнятим у Польщі так званим "антибандерівским" законом. Народні депутати закликають польських колег повернутися до діалогу. За відповідну постанову проголосували 242 народні депутати Верховної Ради.

Як відомо, 26 січня Сейм Польщі підтримав закон про заборону пропагування у Польщі ідеології українських націоналістів. Закон про кримінальну відповідальність за заперечення злочинів українських націоналістів стосується лише тих, хто публічно заперечує ці події, і не стосується дослідників. 1 лютого закон про "заборону бандерівської ідеології" ухвалив Сенат Польщі. На переконання президента України Петра Порошенка, історична правда вимагає відвертої розмови та діалогу, а не заборон.