Як відомо, саме Італія є епіцентром поширення пандемії. Племінниця принцеси Діани Кітті багато часу проводить в цій країні. Вона обожнює відпочинок в італійських містечках, а також працює там. На своїй сторінці в інстаграмі Спенсер поширила публікацію, в якій висловила співчуття італійцям та підтримала їх.

Читайте також: Принц Гаррі та Меган Маркл не складуть королівські повноваження вчасно через коронавірус, – ЗМІ

29-річну красуню дуже турбує теперішня ситуація, яка панує у світі. Зокрема, леді розповіла, що за час перебування в Італії в неї з’явилися дорогі серцю друзі і найкращі спогади. Для Кітті ця країна є частинкою її самої.

Моє серце розривається за Італію і всіх, хто страждає від цієї трагедії. Я багатьма речами зобов'язана цій чудовій країні. Саме там я навчилася найціннішому – незалежності, пристрасті, роботі і коханню. Італійці є майстрами всього великого та важливого: таланту, краси, творчості, радості, сім'ї. Італіє, у тебе завжди було моє серце, але зараз воно разом з тобою більше, ніж коли-небудь. Я по-справжньому співчуваю твоєму болю,
–написала в публікації Кітті Спенсер.

Нагадаємо, станом на 16 березня в Італії від зараження коронавірусом загинули 2 158 людей. Загалом є 27 980 хворих. Вдалося одужати 2 749 особам.