Як повідомляє Buro247, креативні афіші з'явились для того, щоб мотивувати китайців дбати про своє здоров'я та уберегти себе від коронавірусу. На фото герої фільмів зберігають дистанцію один від одного, а також носять захисні медичні маски. Наразі зірками постерів стали знамениті голлівудські актори, які зіграли у фільмах "Ла-Ла Ленд", "Одного разу в Голлівуді", "Амелі" і "Таксист".

Важливо: Уряд продовжив, але послабив карантин: що змінилося з 22 травня


Карантинні постери фільмів / Buro247


У Китаї відкрили кінотеатри / Buro247


Кінопостери в Китаї / Buro247


У Китаї закликають йти в кінотеатри та дотримуватись правил / Buro247


Фільм "Таксист": карантинний постер / Buro247

Проєкт назвали "Повернення до кіно". Так представники кінотеатрів не тільки нагадали кіноманам заходи безпеки в час пандемії, але й закликали приходити на сеанси. Адже, за даними Variety, в останні дні березня, коли в Китаї відкрили до 700 кінотеатрів, відвідувачів було вкрай мало. За день фільм міг подивитись всього 1 глядач, через що заклади змушені були закритись.

Яка ситуація з кінотеатрами в України

Наразі достеменно невідомо, коли в Україні відкриють кінотеатри. Ймовірно, це станеться не раніше серпня 2020 року. Все через епідеміологічну ситуацію в державі. Станом на 27 травня зафіксовано 371 новий випадок зараження коронавірусом. Загалом інфіковані 21 905 людей, з них – 7 995 одужали, а 658 – померли.

Водночас у Львові кіноманам запропонували альтернативу – автокінотеатри. В мегаполісі облаштували два таких заклади. Тут глядачі мають змогу переглянути фільми, які вже були у прокаті, не покидаючи своєї машини. Таким чином автори проєкту не порушують умов карантину та не наражають відвідувачів на небезпеку інфікування COVID-19.