Як акторка розповіла в інтерв'ю The Telegraph, вона відчула шалену популярність у 2003 році після виходу фільму "Пірати Карибського моря". Тоді Кірі Найтлі було всього 18, відтак знаменитість не знала, як уникати настирливих фотографів, які переслідували її в надії отримати сенсаційний знімок. Репортери настільки пильно стежили за її особистим життям, що довели акторку до нервового зриву.

Читайте також: Кіра Найтлі вперше вийшла у світ після народження другої дитини: фото

"У той час будь-які фотографії юних знаменитостей були дуже цінними, якщо вони несли негативний характер. Якраз такі репортери стежили за Брітні Спірс і Емі Вайнгауз на початку 2000-их. Навіть якщо у вас не було проблем із психікою, папараці намагалися підштовхнути вас до таких речей, які у звичайному житті вам не властиві", – заявила Кіра Найтлі.

Голлівудська акторка згадала один з подібних випадків, коли вона ледь не накинулась на журналістів з кулаками. Тоді авто Кіри Найтлі зіштовхнули з дороги на узбіччя. В аварії зірка не постраждала, однак хотіла на місці розправитись із нахабними репортерами.

Я пам'ятаю, як машину Скарлетт Йоханссон зіштовхнули з дороги в Лос-Анджелесі, а потім те ж саме зробили зі мною в Кентіш-Тауні. Тоді я сказала, що збираюся їх убити, а вони зізналися, що отримають більше грошей, якщо я зроблю це,
– пригадала Кіра Найтлі.

Після пережитого талановита акторка навіть планувала зробити паузу в кар'єрі хоча б на кілька років. Однак таке рішення могло нашкодити успіху Кіри Найтлі. Тому вона упродовж 2 років намагалась не зніматись у високобюджетних фільмах, не привертаючи зайвої уваги ЗМІ.

Наразі Кіра Найтлі насолоджується материнством. У вересні 2019 року вона та її чоловік Джеймс Райтон вдруге стали батьками: у пари народилась донька Делайла.

Голлівудські зірки – одні з небагатьох, хто веде закрите від журналістів та громадськості життя, не має блогів та не ділиться приватними знімками у мережі. Кіра Найтлі та Джеймс Райтон таким чином оберігають не тільки себе, але й новонароджену Делайлу та 4-річну доньку Едді, яка вже за кілька років піде до школи.