Про це пишуть в The Daily Mail.

Роль звабливої і амбітної Саманти Джонс у серіалі "Секс і місто" власне і коштувала їй сімейного щастя, яке вона так планувала. Через важкі зйомки, які розпочались у 1998 році, вона так і не змогла виділити час для вагітності та народження дітей від її чоловіка Марка Левінсона.


Кім Кетрол і Марк Левінсон

Про це 61-річна Кім Кетролл розповіла у новому випуску британського ток-шоу Life Stories з Пірсом Морганом.

Мені було трохи більше 40, я як раз почала зніматися в "Сексі у великому місті". Були шанси завагітніти за допомогою ЕКЗ (штучне запліднення, – "24"), про цю процедуру в той час як раз все почали говорити . Але мій графік ... Зміни тривали по 19 годин, а то і більше. Іноді п'ятничний робочий день ми закінчували тільки в суботу вранці. У понеділок зйомки починалися о 4.45 ранку, а закінчувалися в першій-другій ночі.

Як би я змогла поєднувати вагітність і роботу, особливо в такому віці? Йшлося про дуже велику відповідальність. Я не думала, що життя складеться саме так. Це був перший раз, коли я зрозуміла, що не матиму дітей,
– зізналася Кім.

Однак актриса розповіла, що свій материнський інстинкт вона реалізувала в турботі над іншими молодими актрисами, яким вона вирішила допомагати.

"Доля і час так розпорядилися, що в якийсь момент я почала наставляти молодих актрис, стала грати для них роль матері, тітоньки, друга. Це допомогло мені ", – додала Кім.