Таке несподіване зізнання, схоже що, сама Кім не збиралась оголошувати. Але в контексті розмови про влаштовану "baby-shower" вечірку, яка відбулась цими вихідними в честь народження майбутньої дитини, то Кім не втрималась і все розповіла.

Читайте також: Кім Кардашян знялася у спокусливих і вишуканих образах: фото

Норт така хитра (її 4-річна донька, – "24")! Гості принесли багато подарунків та іграшок, які вона відкрила ж на наступний день. У відповідь на мій запитальний погляд вона заявила: "Мамочко, поки молодша сестричка ще не народилася, я заберу їх у себе в кімнату. Ну, я буду зберігати їх там для молодшої сестри",
– розповіла Кім.

На наступне питання ведучої, чи це справді буде дівчинка, Кім відповіла ствердно.

"Так, це буде дівчинка", – заявила зіркова матуся.

Як відомо, у Кім і Каньє вже є двоє дітей: 4-річна донька Норт і півторарічний син Сейнт.

Нагадаємо, що оскільки для Кім третя вагітність та пологи були б надто небезпечними, зіркове подружжя вирішило скористатися послугами сурогатної мами. Журналісти та прихильники припускають, що дитина з’явиться в січні наступного року.

Ще два місяці тому Кім зі своїм чоловіком Каньє Вестом не збирались підтверджувати чутки про очікування третьої дитини, однак згодом вона все ж вирішила потішити шанувальників та офіційно заявила, що вона з Каньє стануть батьками втретє.