Як повідомляє BBC, разом з Кім Кардашян до Білого дому завітали три колишні ув'язнені жінки, яким скоротили термін у лютому завдяки проєкту First Step Act, який зірка розробляла спільно з чоловіком Іванки Трамп Джаредом Кушнером. Жінок позбавили волі через злочини, пов'язані з наркотиками та зловживанням посадою. Кожна з них мала дітей.

Читайте також У зеленій сукні з принтом: Кейт Міддлтон у стильному образі в останній день ірландського туру

Програма First Step Act передбачає пом'якшення покарання за злочини, котрі не пов'язані з насильством. Ініціативи виникла після того, як Дональд Трамп помилував 64-річну Еліс Марі Джонсон 2018 року, яка була засуджена на довічне ув'язнення за причетність до організації торгівлі кокаїном в Мемфісі. Саме Кім Кардашян лобіювати Білий дім для її звільнення.

Я не чула, щоб про цих жінок говорили в новинах. Тому я вважаю важливим розповісти про них вам особисто. Як дивовижно, Еліс Джонсон, те, що ти настільки задіяна і тепер допомагаєш звільнити інших жінок,
– зазначила Кім.

Варто наголосити, що зірка розпочала навчання в юридичній школі. Через два роки вона зможе отримати адвокатську ліцензію, що дозволить їй особисто брати участь в судових засіданнях: "Пам'ятаю, сиділа в кабінеті Рузвельта в Білому домі з суддею, який за своє життя засудив тисячі злочинців. У цей момент я зрозуміла, що повинна знати більше про судову систему. Я хочу боротися за людей і змінювати систему. Якщо я буду більше знати, то зможу і зробити більше".