Днями Кім Кардашян опублікувала фото зі своєю старшою сестрою Кортні, під яким зізналася фанатам, що вони збираються відвідати Вірменію. Проте вже пізніше західні ЗМІ повідомили, що у Єреван 38-річна багатодітна мама вирушила з особливими намірами.

Читайте також: Зірка Instagram Кім Кардашян показала, як виглядала у 18 років: приголомшливе фото

У Ечміадзинському кафедральному соборі Кім Кардашян охрестила свого наймолодшого сина Псалма, який народився у травні 2019 року. Церемонія хрещення пройшла таємно, проте, як заявив представник монастиря, нічого особливого під час хрещення не відбувалося. Кім разом з іншими дітьми були записані заздалегідь, тому й прибули у вказаний для них час.

Пізніше стало відомо, що при хрещенні Псалм отримав вірменське ім'я Вардан, а Сейнт – Григор. Тепер всі діти Каньє Веста та Кім Кардашян належать до вірменської апостольської церкви. У 2015 році зіркове подружжя охрестило доньку Чікаго у вірменській церкві у Єрусалимі. Вона отримала ім'я Ашхен.

Американська світська левиця недарма обрала апостольську церкву для хрещення своїх дітей. Її покійний батько Роберт Кардашян вірмен у третьому поколінні.


Кім Кардашян з дітьми у Вірменії / Instagram / @uzbfashion


Кім Кардашян охрестила сина у вірменській церкві / Instagram / @uzbfashion