Відомо, що Кайлі Дженнер на початку березня перервала свою поїздку на Тиждень моди у Парижі, оскільки сильно захворіла. Що саме з нею трапилось – стане відомо лише згодом у новій серії програми "Сімейство Кардашян", але щоб підігріти інтерес до події, жінки між собою жорстко побились.

Цікаво Кім Кардашян та Кайлі Дженнер зупиняють виробництво власної косметики через коронавірус

Знаменитості посварилися, обговорюючи, що їхня сестра Кайлі є надто хворою, щоб летіти на Тиждень моди в Парижі, але на думку Кім, вона на місці Кайлі однаково поїхала б працювати.

Нас так виховала мама... Коли я або Хлої, припустимо, хворіємо, ми все одно відповідально ставимося до роботи... А тобі, Кортні, наплювати на це,
– заявила Кім.

З такою заявою аж ніяк не погодилась Кортні, тому кинулась на Кім з кулаками. Їх намагались розборинити дві інші сестри – Хлої та Кендалл, які були присутні на той час в кімнаті. Сама Кайлі не була свідком ситуації. Поміж бійкою дівчата ображали одне одного гучною лайкою.

Дивіться відео бійки між Кім та Кортні Кардашян:


Нагадаємо, що сім'я Кардашян є доволі великою: у матері Кріс Дженнер та Роберта Кардашяна народилось четверо дітей – Кортні, Кім та Хлої Кардашян, а також син Роб. Вже у другому шлюбі Кріс Дженнер з Брюсом Дженнером (тепер це Кейтлін) народилось двоє дітей – Кайлі та Кендалл, вони є наймолодшими у сім'ї.

кардашян
Жіночий склад сім'ї Кардашян / Фото з соцмереж