Попри те, що Лі Соль Чжу неодноразово потрапляла в об'єктиви папараці, про неї відомо дуже мало. Сайт 24 каналу пропонує розкрити подробиці про таємничу дружину очільника КНДР.

Читайте також ЗМІ у США повідомили про смерть Кім Чен Ина

Біографія Лі Соль Чжу

Кім Чен Ин одружився з коханою 2009 року та, як припускають у пресі, виховує трьох спільних дітей, про яких ніколи не оголошував публічно. Два роки тому Лі Соль Чжу присвоїли новий титул, який не використовували у країні понад 40 років: "Шановна перша леді".

Достеменно невідомо вік дружини Кім Чен Ина, проте вона з поважної родини: її батько – професор, а мати – лікар-гінеколог. Припускають, що Лі Соль Чжу навчалася вокалу в Китаї, проте нині всі записи з її співом ліквідовані. Слід зазначити, що до неї дружини північнокорейських лідерів трималися в тіні чоловіка та не здійснювали публічних виходів.

Схоже, Кім Чен Ин прагне перетворити свою обраницю на вишукану першу леді, яка б славилася своєю елегантністю, стриманістю та неперевершеним стилем. Адже з приходом до влади, він пом'якшив суворі вимоги до зовнішнього вигляду жінок: дозволив їм носити штанні костюми, джинси та взуття на підборах.

Підбірка образів першої леді КНДР


Дружина Кім Чен Ина з першою леді Південної Кореї в місті Пханмунджом / Фото: Getty Images


Кім Чен Ин з дружиною Лі Соль Чжу на саміті в Пхеньяні / Фото: Getty Images


Кім Чен Ин з дружиною Лі Соль Чжу на зустрічі з головою КНР / Фото: XINHUA


Дружина Кім Чен Ина на офіційному заході 2018 року / Фото: The Sun


Кім Чен Ин з дружиною Лі Соль Чжу на зустрічі в Китаї / Фото з відкритих джерел