Про те, що злодіям вдалося вкрасти автомобіль Олі Цибульської, який вона припаркувала на вулицях Києва, співачка повідомила на своїй сторінці в Instagram одразу ж після крадіжки.

Читайте також: В Олі Цибульської вкрали автомобіль: деталі

Вона вказала всі потрібні деталі: марку машини, номерний знак та вулицю, на якій залишила авто. У коментарі журналістам LifeStyle 24 Оля Цибульська розповіла, за яких саме умов це трапилося і що навіть у такі моменти знаходяться ті, які хочуть нажитися на чужому горі.

Так, з моменту крадіжки машини на її особистий номер почали телефонувати аферисти, вимагаючи "величезну суму грошей і погрожуючи, що знищать машину, яка нібито знаходиться у них".

Найстрашніше, що аферисти якимось чином телефонують з особистих номерів моєї команди. Я підіймаю слухавку, бо бачу, що дзвонить концертний директор чи менеджер, а в результаті чую чергові погрози і грубі ультиматуми. Звичайно, все це згодом виявляється маніпуляцією. Та нікому не бажаю опинитися в подібній ситуації. Зараз я та моя команда активно збираємо усю інформацію та спілкуємося з професіоналами, які, як і я, не збираються закривати очі на той жах, який масово відбувається щодня, і не лише в столиці,
– додала вона.

Крім того, Оля зазначила, що "зовсім скоро буде готова поділитися реально шокуючими деталями, яких, на жаль, не знала сама раніше".

Раніше співачка розповідала, за яких умов у неї вкрали автомобіль.

Я щойно повернулася з гастролей. Ми вирішили із чоловіком та сином відпочити в парку. Припаркували авто поруч на дві години. Опісля розваг повернулися і побачили, що авто немає. Звісно, як тільки я виставила цей пост в Instagram, кілька разів телефонували аферисти, мовляв, знайшли авто. Але це не більше, ніж афера,
– прокоментувала крадіжку Оля Цибульська.