Про це пише "US Magazine".

Міддлтон заговорила про це на презентації документальної стрічки, присвяченої психологічному здоров'ю жінок у перші роки життя дитини.

Герцогиня разом з принцом Вільямом має 3-річного сина Джорджа і майже 2-річну доньку Шарлотту. На думку Міддлтон, неможливо підготувати себе до емоцій, які чекають на жінку з народженням дитини.

"Це цілий комплекс емоцій – радощі, виснаження, любов та тривога, усі змішані разом. Усе твоє єство змінюється в одну мить. Раніше ти думала про себе як, у першу чергу, про особистість, а раптом ти – мати, передусім", – зізналась Кейт.

Упоратися з першими труднощами і випробуваннями їй допомогли близькі люди. Герцогиня закликала всіх жінок не боятися материнства та не боятися просити про допомогу, адже це абсолютно нормально і це не є ознакою слабкості.

Особисто для мене материнство стало дуже цінним та дивовижним досвідом. Але часом воно також було й величезним випробуванням навіть для мене, хоч я і мала вдома підтримку, якої не мають більшість матерів.
Адже матері беруть на себе величезну відповідальність за піклування про свої родини. Їхня роль ключова для створення безумовної любові, турботи та підтримки вдома, особливо в перші роки розвитку дитини,
– поділилася Міддлтон.

Читайте також: Як виглядала Кейт Міддлтон у 9 років: в мережі з'явилось досі невідоме відео