Королівське подружжя невтомно виконує всі монарші обв'язки, досить часто вирушаючи з офіційними візитами до різних куточків Великої Британії. Цього разу Кейт Міддлтон та принцу Вільяму вдалося спільно вирушити до Уельса, де у пари заплановано кілька зустрічей.

Гаряча тема: У сукні з вишивкою: Кейт Міддлтон вразила виходом на церемонії BAFTA

Стартовою локацією герцогів Кембриджських стала одна з найбільш завантажених рятувальних станцій, яка входить до складу королівської благодійної організації Royal National Lifeboat Institution. Згодом вони вирушать на зустріч з батьками і опікунами місцевий дітей.

Для поїздки Кейт Міддлтон обрала затишний та теплий образ, зважаючи на поривистий вітер поблизу узбережжя. Герцогиня одягнула довге темно-синє двобортне пальто від британської марки Hobbs та сукню яскравого червоного кольору від Zara.

Досить стриманий аутфіт вона доповнила шаликом у тон сукні з білими вкрапленнями від Beulah London та чорними замшевими ботфордами. Серед аксесуарів – червоний крокодилячий клатч від Mulberry, золоті сережки від Asprey та перстень з діамантом. Волосся Кейт Міддлтон зібрала назад. Принц Вільям постав у діловому синьому костюмі, зеленому джемпері та блакитній сорочці.


Герцоги Кембриджські в Уельсі / Getty Images


Герцоги Кембриджські в Уельсі / Getty Images