"Вона тут", – йдеться в дописі про народження доньки в Instagram. Актриса поки не хоче оприлюднювати фотографій новонародженої доньки від бойфренда Денні Фудзікави, але натомість у серії картинок розповіла про деякі деталі народження.

Читайте також: Вагітна Кейт Хадсон влаштувала передпологову вечірку з подругами

"Ми вирішили назвати дочку на честь дідуся – Рона Фудзікава. Рон був особливою людиною, за яким ми сильно сумуємо. Назвати її так – це честь. У всіх все добре, всі щасливі. Наша сім'я дякує вам за любов і благословення з вашого боку", – зворушливо звернулась до своїх прихильників щаслива Хадсон.

Варто додато, що 39-річна Кейт Хадсон вже виховує двох синів – 14-річного Райдера від музиканта Кріса Робінсона і 6-річного Бінгема від соліста Muse Меттью Белламі. Але в стосунках з Денні Фудзікавою, які тривають ще з кінця 2016-го року, жінка наважилась на третю дитину.

Хто така Кейт Хадсон?Популярна американська акторка, відома ролями у фільмах "Війна наречених", "Нестерпні леді", "Модна матуся", "Золото дурнів", "Як позбутися хлопця за 10 днів". В 2000 році Кейт Хадсон вперше вийшла заміж за Кріса Робінсона, однак у 2007 році їхній шлюб розпався. Згодом акторка мала стосунки з солістом гурту Muse Меттью Белламі. Від двох чоловіків Кейт Хадсон має синів.