Чуттєва фотозйомка відбулася для бренду "HappyxNature", який пропагує легкість та любов до природи. Він прагне мінімізувати використання невідновлювальних ресурсів, тому одяг виготовляють з органічних та перероблених тканин. Можливо, саме така особливість бренду спровокувала кіноакторку бути якомога натуральнішою, скинувши на одній із світлин блакитну блузу з відвертим декольте.

Читайте також: 150-кілограмова модель показала оголене фото з сином та розповіла про післяпологову депресію

Таку відкритість Кейт Хадсон пояснила нестерпною спекою на узбережжі. На іншій світлині в інстаграмі актриса все ж одягнула блузу у поєднанні з чорними туфлями та завуженими штанами. Зірка виглядала дуже ефектно як в одязі, так і без нього.

кейт гадсон кейт гадсон


40-річна Кейт Гадсон без блузи та у ній / Instagram / @katehudson

Фоловери схвально оцінили обидві фотографії, ощаслививши зірку сотнями компліментів у коментарях. За менш, як пів доби допис зібрав понад 100 тисяч вподобань.

Що відомо про особисте життя Кейт Гадсон?У 2000-2007 роках модель та актриса Кейт Гадсон була заміжня за рок-музиканта Кріса Робінсона, від якого народила сина Райдера Расселла Робінсона. Згодом вона мала декілька важких і неблагополучних стосунків, після чого у 2010 році пов’язала свою долю з фронтменом групи Muse Меттью Белламі. У 2011 році в них народився син Бінгем Хоун Белламі, однак у 2014 Метт і Кейт оголосили про своє розлучення. На початку 2018-го стало відомо, що жінка узаконила стосунки із другом дитинства – музикантом Денні Фудзікавою, з яким мала роман близько року. 2 жовтня 2018 року Кейт Гадсон народила від нього доньку, яку назвала ім'ям Рані в честь дідуся чоловіка – Рона Фудзікави.