Архівне фото Бекінсейл опублікувала на своїй сторінці в Instagram. На світлині зображена маленька Кейт з двома хвостиками, яка рівно сидить на кріслі та дивиться прямо у камеру.

Читайте також: Чоботи на підборах та спортивні лосини: Кейт Бекінсейл шокувала дивним образом у спеку

Майбутня акторка одягнена у рожевий светр з білим мереживним коміром та широко усміхається фотографу. У підписі зірка пожартувала зі своїх зубів, порівнявши себе з бобром.

Мої зуби стали розміром як у дорослого самця бобра досить рано, тому я змогла в найкоротші терміни знищити цей стіл і стілець і внести свій вклад в будівництво греблі біля моста Чісвік, який функціонує і до цього дня,
– написала Бекінсейл.

Кейт Бекінсейл
Кейт Бекінсейл / Instagram / @katebeckinsale

Користувачі у мережі з гумором відреагували на підпис акторки та зазначили у коментарях, що маленька Кейт виглядає дуже милою та кумедною.

Додамо, що наразі більшість знімків в Instagram Бекінсейл присвячує своїй розкішній фігурі та зовнішності, яку вона підтримує за допомогою регулярних тренувань у спортзалі.

Хто така Кейт Бекінсейл? Бекінсейл – це англійська акторка, яка отримала шалену популярність за ролями у фільмах "Перл-Гарбор", "Інший світ", "Ван Хелсінг", "Інший світ: Еволюція" і "Клік: з пультом по життю".