На ролику, який Кейт Бекінсейл опублікувала на інстаграм-сторінці, видно, як знаменитість грає зі своїм котом. Акторка просто взяла тварину та повитирала нею підлогу. При цьому кіт продовжував непорушно лежати на підлозі.

Читайте також: Офіційно: Кейт Бекінсейл розлучилася з чоловіком після 15 років шлюбу

Цікаво, що "прибирання" Кейт Бекінсейл влаштувала у лосинах, топі і взутті на підборах. Тому у мережі припустили, що ролик не був спонтанним, а акторка готувалась до його зйомки.

Такий ролик викликав неоднозначну реакцію серед 3,5 мільйона підписників блогу зірки. Чимало людей пореготали з відео, назвавши Кейт креативною домогосподаркою, а от сотні користувачів мережі засудили її. Хейтери заявили, що це знущання з тварини, а поведінка Бекінсейл може надихнути інших на подібні відео.

Хто така Кейт Бекінсейл?Голлівудська зірка, відома за участю у фільмах "Перл-Гарбор", "Авіатор", "Ван Гелсінг", "Інший світ", "Будинок привидів", "Клік: з пультом по життю", "Біла мла" та ін. Щодо особистого життя, Кейт Бекінсейл була двічі заміжня. Донедавна вона перебувала в шлюбі з кінорежисером Леном Вайсманом, після чого закрутила роман із телеведучим Пітом Девідсоном.