Відомо, що для рідкісного виходу Орландо Блум та Кеті Перрі обрали прем'єру серіалу "Карнівал Роу" (Carnival Row), яка відбулась у Лос-Анджелесі 21 серпня. Актор зіграв головну роль у кінострічці, відтак був у центрі уваги журналістів.

Читайте також: Кара Делевінь та Орландо Блум з'явилися в новому трейлері серіалу "Карнівал Роу": ефектне відео

Для супроводу свого нареченого Кеті Перрі обрала елегантний образ. Перед камерами вона виблискувала у приталеній вечірній сукні з металевими ланцюгами. Цього разу співачка вирішила не епатувати, надавши перевагу ідеальній укладці волосся та витонченому макіяжу з акцентом на очі.

Закохані Орландо Блум та Кеті Перрі щасливо позували перед фотографами, цілуючись та ніжно обіймаючи один одного. Відтак вся увага ЗМІ була прикута саме до цієї голлівудської пари.


Кеті Перрі та Орландо Блум / Фото: Getty Images


Закохані Кеті Перрі та Орландо Блум / Фото: Getty Images

Читайте також: Заручені Кеті Перрі та Орландо Блум не можуть дійти згоди щодо святкування весілля: подробиці

Водночас партнерка Орландо Блума по серіалу "Карнівал Роу" Кара Делевінь прийшла без своєї коханої. На червоній доріжці вона красувалась в оригінальній сукні від Iris Van Herpen. У західних ЗМІ одразу ж припустили, що Кара Делевінь та Ешлі Бенсон, які таємно одружились на початку серпня 2019 року, прагнуть захистити свої стосунки від зайвої уваги журналістів.


Кара Делевінь на кінопрем'єрі з Орландо Блумом / Фото: Getty Images