Як повідомляє інсайдер з близького оточення акторів, таке рішення зірки прийняли ще в травні 2019 року. Однак оголошувати про розрив Кеті Холмс та Джеймі Фокс не поспішали. Тільки після кількох місяців мовчання інсайдери таки підтвердили підозри журналістів People про завершення зіркового роману.

Читайте також: Коханий Кеті Холмс розважився в клубі з іншою дівчиною, – ЗМІ

Спровокував чутки про розрив публічний вихід Джеймі Фокса зі співачкою Селою Вейл. Пара відпочивала в одному з нічних клубів Лос-Анджелеса, не приховуючи ніжності один до одного. Інсайдер заявив, що на це Кеті Холмс відреагувала досить холодно, розповівши друзям, що вже кілька місяців не зустрічається з актором.

Те, що робить Джеймі – це його справа. Ми розійшлись кілька місяців тому,
– розповіла Кеті, за словами інсайдерів.


Джеймі Фокс у компанії іншої дівчини / Фото: Getty Images

Стосунки Кеті Холмс та Джеймі Фокс розпочалися ще в 2013 році. Спершу акторка не могла афішувати свої стосунки, не порушуючи шлюбного контракту з колишнім чоловіком Томом Крузом. Відтак на публіці пара не з'являлась, а будь-які чутки у ЗМІ залишались без коментарів акторів.

Вперше закохані підтвердили інформацію про стосунки весною 2019 року. Кеті Холмс у супроводі Джеймі Фокса прийшла на MetGala, що проходив у Нью-Йорку. Під час грандіозної вечірки знаменитості поводились досить скромно та не привертали зайвої уваги преси.

Упродовж 6 років роману журналісти отримували чимало інформації про майбутнє весілля Кеті та Джеймі, тому їхній розрив став несподіванкою для прихильників. Однак глянці рясніли й заголовками про розрив голлівудської пари. Відтак інсайдери підозрюють, що Кеті Холмс та Джеймі Фокс ще можуть налагодити свої стосунки.