17-річна модель Кайя Гербер вже встигла підкорити світові подіуми. Дівчина є бажаним гостем на світських заходах, а за кожним її виходом стежать мільйони прихильників та журналістів.

Читайте також: Кайї Гербер – 17: еволюція стилю моделі у яскравих фото

Не менш ретельно люди вивчають і сторінку моделі в Instagram. Днями користувачі мережі звернули увагу на цікаву деталь в образі Кайї Гербер. Зірка опублікувала знімок, на якому вона сиділа в машині у білій футболці. Модель підняла праву руку, де виднілось перше татуювання.

За інформацією західних ЗМІ, Кайя відмовилась від орнаментів, обравши для тату слово Jordan. Це символічний надпис, адже саме таким є друге ім'я моделі.

Відомо, що перше тату Кайя Гербер зробила у знаменитого майстра в Лос-Анджелесі – Рафаеля Вандерса. Чоловік опублікував фото із зірковими гостями, показавши, що манекенниця прийшла до салону у супроводі свого старшого брата Преслі. Хлопець не втримався та й сам сів у крісло майстра.

До слова, Кайя Гербер не даремно обрала ледь помітне татуювання. Оскільки модель активно розвиває свою кар'єру, для неї важливо відповідати критеріям дизайнерів. Чимале тату могло стати причиною відмови модельєрів від співпраці з Кайєю, тому дівчина завбачливо обдумала цей крок.