У день свого народження, 3 вересня, Кайя Гербер зізналась, що стала головною зіркою жовтневого випуску Vogue Britain. Для глянцю вона приміряла ефектні образи та дала відверте інтерв'ю. Наразі у мережі з'явились тільки фрагменти з її розповіді та кілька знімків.

Читайте також: Кайї Гербер – 18: еволюція стилю моделі у яскравих фото

Зокрема, Кайя Гербер зізналась, що наразі повністю віддає свій вільний час роботі. А от щодо особистого життя, то модель запевняє: поки не думає про романи та залицяння, оскільки на це бракує часу.

Коли я працюю, у мене немає сил навіть фліртувати з ким-небудь. Але я не втрачаю надію знайти свою справжню любов,
– зізналась Кайя Гербер.

Не оминула модель і питання щодо її дозвілля. Чимало прихильників Кайї впевнені, що життя манекенниці – це вечірки, нові знайомства і дорогий відпочинок. Однак ці стереотипи донька Сінді Кроуфорд спростувала.

"У мене вдома є нарди, і це все, що мені потрібно. Коли я вдома, я живу життям 70-річної жінки... У мене стара душа", – з гумором розповіла Кайя Гербер.

Саму зйомку для британського Vogue модель назвала подарунком на 18-річчя. Модель мала чудову нагоду попрацювати зі знаменитим фотографом Стівеном Мейзелом, відомим за рекламами Dior, Calvin Klein, Armani, Versace, Valentino і Roberto Cavalli. Для тендітної Кайї він підібрав образи у стилі 80-их. Обкладинку автори Vogue прикрасили знімком моделі, яка позувала у сукні та головному уборі в білий горох. А от на сторінках глянцю Кайя Гербер постане в об'ємних сукнях та неакуратною зачіскою.