Про це повідомляють на WWD.

За інформацією генерального директора YSL Beauté Стефана Безі, Кайя Гербер чудово впорається з роллю абмасадора бренду, оскільки в неї справжня юна краса і неймовірний талант.

Читайте також: Dior представив новий аромат: Дженніфер Лоуренс постала в чуттєвому кампейні

Кая – це квітучий талант з унікальним стилем і приголомшливою красою. Вона ідеально втілює прагнення свого покоління до справжності й гостроти і передасть ті цінності, які перегукуються з тим, за що виступає YSL Beauté,
– зазначив Стефан Безі.


Кайя Гербер на показі бренду Moschino

Кайя презентуватиме такі косметичні новинки Yves Saint Laurent Beauté як помаду для губ Rouge Volupté Shine, тональні засоби Touche Éclat і туш для вій Mascara Volume Effet Faux Cils. Перша рекламна компанія бренду за участю доньки Сінді Кроуфорд вийде в січні 2019 року. Фотографом майбутньої зйомки стане Девід Сімс.

Хто такий амбасадор бренду?Його ще часто називають "послом бренду" або "бренд-амбасадором". Це людина, яку наймає організація або компанія, щоб представляти бренд в найкращому світлі, привертати нею увагу громадськості та додавати впізнаваності продуктам. Зазвичай амбасадор бренду має відстоювати ті ж цінності та погляди, що й компанія.