Про це світська левиця та власниця Kylie Cosmetics розповіла в інтерв’ю Evening Standard.

На запитання її рідної сестри Кім Кардашян, яка брала в неї інтерв’ю, про те, чому ж було обрано для доньки ім’я "Стормі", Кайлі зізналась, що спочатку не була впевнена у правильності вибору. Спочатку вона з батьком доньки Тревісом Скоттом думали про ім’я Сторм, але потім воно трансформувалась в ім’я Стормі.

Читайте також: Ангельське дитя: Кайлі Дженнер зачарувала новими знімками з донечкою

"Я відчуваю, що було багато інших імені, які, можливо, мені би подобались навіть більше, але мені здається, що Стормі вибрала своє ім’я, так ніби воно було бути саме її", – підкреслила Кайлі.

Кайлі додала, що незважаючи на стереотипи про важкі ранні етапи материнства, їй було навпаки легко і добре від того, що вона стала матір’ю своєї донечки.

Я вважааю, що це просто чудовий та веселий час. Я дізнаюсь набагато більше про себе і про своє життя, і це такий неймовірний досвід. Звісно, є важкі періоди і тому подібне, навіть на початку, коли ти не можеш ночами спати. І навіть коли я тут в студії, мені зранку так важко було йти від доньки. Кожний раз, коли я їду, я відчуваю стрес, але говорю їй: "Я роблю це для тебе",
– розчулилась Кайлі.

Молода матуся мріє, щоб Стормі виросла і вона змогла її всюди брати із собою, оскільки хоче проводити з нею максимум часу. Дженнер зауважила, що як і в кожної людини у неї будуть свої проблеми, але вона просто сподівається, що її донька стане сильною, незалежною та впевненою.

Читайте також: Кайлі Дженнер показала чарівні фото доньки

Зірка також опублікувала сьогодні світлину тримісячної доньки Стормі. "Моя красива донечка сьогодні святкує три місяці", – йдеться у підписі до фото.

Нагадаємо, що Кайлі Дженнер народила доньку 1 лютого 2018 року від бойфренда Тревіса Скотта. Дівчинці зірка дала незвичне ім'я – Стормі. Спершу модель приховувала інформацію, що очікує на появу дитини, але згодом ЗМІ таки дізнались про поповнення в сім'ї Кардашянів.