22-річна Кайлі Дженнер та 2-річна донька Стормі Вебстер знімались у фотосесії в умовах ізоляції. Фотосесія відбувалась через відеодзвінки в Zoom, поки вони були в своєму особняку в Лос-Анджелесі. Декілька фотографій блогерка зробила сама на iPhone та передала редакторам. Темою нового номеру Vogue Czechoslovakia стали казки, саме тому для фотосесії запросили маленьку зірку Стормі – доньку Кайлі та Тревіса Скотта.

Цікаво На обкладинці італійського Vogue з'явилися дитячі малюнки: фото

На знімках матуся з донькою лежали у ліжку та ніжились в обіймах. Для фотографій мільйонерка обрала денний макіяж, в той час як своїй донечці зробила миловидний пучок з волосся. Варто додати, що на знімках модель з донькою продемонстрували неймовірну схожість, що не змогли не відмітити фанати.

"Я настільки люблю цю дитину, що вибухаю від почуттів ... Іноді я дивлюся на неї і плачу, розуміючи, що вона більше ніколи не буде такою маленькою. Хто б міг подумати, що щось крихітне може найбільше підкорити твоє серце", – поділилась в мережі зворушена Кайлі Дженер.

На інших знімках Кайлі позує вже сама, примірявши сексуальне боді золотистого та синього кольорів, а також блакитний костюм та білу сукню.