За сучасних обставин зірки перетворюються на інфлюенсерів та лідерів думок, які спроможні не лише змінити ставлення суспільства до тривалого карантину, а й забезпечити дозвілля фанів вдома. Так, знаменитості проводять онлайн-концерти та спілкуються з фоловерами на сторінках соціальних мереж.

До теми Катя Осадча склала список своїх улюблених фільмів: що радить переглянути телеведуча

Крім того, кумири активно діляться своїми літературними та кінематографічними смаками. Раніше Катя Осадча склала список улюблених фільмів, а зараз вирішила поділитися переліком серіалів, які варті уваги: "Обов'язково доповню попередній список фільмами різних жанрів, створеними в різні часи. А поки ділюся своїми улюбленими серіалами".

Підбірка серіалів від Каті Осадчої

  • "Корона"

– Той випадок, коли історію Великої Британії під час правління Єлизавети II можна вивчити, лише переглядаючи серіал. Чого тільки варта фраза: "За час мого правління ви вже п'ятий прем'єр. Ви всі хворієте, втомлюєтеся, не хочете нести відповідальність, а я залишаюся. У мене, на відміну від вас, вибору немає".

  • "Молодий папа"

– Фантазія на тему можливого Папи. Особливої уваги заслуговує вбрання Джуда Лоу в ролі Папи Римського, який ухвалює нестандартні для католицизму рішення.

  • "Новий папа"

– З Джудом Лоу об'єднується незрівнянний Джон Малкович. Розкривати секретів не буду, бо це той випадок, коли продовження серіалу не програє першій частині.

  • "Ранкове шоу"

– Здається, цей серіал бачили всі. Але якщо ви ще не встигли й вас дуже цікавить життя телебачення зсередини в умовах руху Me Too, обов'язково перегляньте. Через те, що продюсерові Гарві Вайнштеейну дали 23 роки в'язниці, історія серіалу набуває ще більшої актуальності.

  • "Чорне дзеркало"

– Серіал називають пророчим: сценаристи втілили в ньому всі свої фантазії про майбутнє та політику. Й дивовижно, що проблеми в стрічці не лише невигадані, а й з часом стають дедалі актуальнішими.

  • "Політик"

– Красиво відзнята політична іронія. Хоча наше політичне життя в Україні таке, що всі серіали відпочивають.