Катя Осадча долучилася до числа тих українців, які під час карантину сидять вдома та не виходять на вулицю без крайньої необхідності. Ведуча публікує на своїй сторінці в інстаграмі корисні поради, яких слід дотримуватися, щоб убезпечити себе від вірусу, а також показує прихильникам, як проводить цей вільний час вдома.

Читайте також: Сергій Бабкін поділився, як береже себе та сім'ю в час пандемії коронавірусу

Катя Осадча та її чоловік Юрій Горбунов на карантині приділяють більше уваги синку Івану. Зіркові батьки граються з малюком та проводять час разом. Також організовують посиденьки біля каміна. Катя проявила креативність та робить ікебани з березових гілочок.


Юрій Горбунов грається з сином на карантині / Instagram-Stories / Instagram / @kosadcha


Затишні вечори Горбунова та Осадчої біля каміна / Instagram-Stories / Instagram / @kosadcha


Катя Осадча робить ікебани з гілочок берези / Instagram-Stories / Instagram / @kosadcha

Окрім цього знаменитість опублікувала відео, на якому закликала українців мити руки та дала кілька порад, яких слід дотримуватися, щоб вберегтися від хвороби.

Будемо здорові. Важливо думати про себе і оточуючих. Мийте руки, старайтеся не торкатися дверних ручок, кнопок і т.д. Вірус на металевих поверхнях живе чи не найдовше – до 12 годин. Звертайте увагу на те, чого ви торкаєтеся і дезінфікуйте руки. Коронавірус небезпечний, тому варто якомога краще убезпечитися. Італійці закликають не повторювати їхніх помилок і заздалегідь думати про своє здоров'я,
– написала в публікації Осадча.