За час вікенду Катерина та Юрій побували у кількох містах Італії, милуючись красивим пейзажами та архітектурою. У тревел-список закоханих увійшли такі міста як Мілан та Комо, а також пара побувала у місті Лугано в Швейцарії та відвідала озеро Маджоре, що розташоване на території Італії та Швейцарії.

Читайте також: Катя Осадча і Юрій Горбунов похизувалась сімейними фото з відпочинку на морі

"Подорож озерами. Один день, три озера, дві країни. Лугано, Маджоре, Комо, сюди можно їздити роками і щоразу знаходити нові містечка та краєвиди", – прокоментувала коротку мандрівку Катя Осадча у своєму Instagram.

Зокрема, ведучі побували і на концерті легендарного ірландського рок-гурту U2, який відбувся на стадіоні Mediolanum Forum в Мілані.

"Боно – людина, яка вже багато років використовує свою популярність, щоб зробити цей світ кращим. Він на всіх рівнях висловлює свою позицію щодо політичних процесів, дискримінації, мігрантів, расової та гендерної нерівності, але не йде в політику. Всі меседжі як маніфест він повторює на концерті. Той випадок, коли легендарний музикант доводить, що у артиста має бути своя чітка політична позиція. U2 – це було прекрасно!", – поділилася враженнями від концерту та соліста групи Боно українська телеведуча.