Народна улюблениця Катя Осадча на особистій сторінці в інстаграмі ледь не щодня ділиться з прихильниками яскравими фотографіями. Вона показує, як проходять її карантинні будні. Днями зірка зізналася, що сумує за святами.

Читайте також: Катя Осадча показала, як провела вихідні на природі: мальовничі фото

Катя Осадча з повітряними кульками

Карантин змусив багатьох людей навчитися цінувати свободу та те, що вони мають. Для багатьох він став справжнім випробуванням, адже залишатися вдома протгом тривалого часу, не так вже й легко. Катя Осадча перебувала на ізоляції в заміському будинку разом із чоловіком та сином, проте також встигла засумувати за святами.

Вона поділилася з шанувальниками кадрами, на яких позує поруч із повітряними кульками ніжних кольорів. Бачимо сердечка сріблястих кольорів, що додають знімкам особливої атмосфери.

"І буде новий день і будуть знову свята", – коротко написала в дописі знаменитість.


Катя Осадча з повітряними кульками / Instagram / @kosadcha

Образ Каті Осадчої

Катя постала перед камерою у красивому вбранні. Її образ складався із сукні чорного кольору із квітковим принтом та яскравого червоного жакету. Волосся телеведуча зібрала у хвіст ззаду. Вона неодноразово наголошувала на тому, що є прихильницею натуральної краси, тому на фото зображена без макіяжу. Серед аксесуарів Катя обрала мінімалістичні сережки.


Телеведуча Катя Осадча / Instagram / @kosadcha