Акторка зі світовим ім'ям не покинула свою успішну кар'єру й продовжує з'являтися в успішних кінострічках. Проте під час зйомок фільму "De son vivant", що в перекладі означає "За життя", її стало зле. Доленосно, що екранізація картини відбувалася в одній з паризьких лікарень, тому медики спромоглися швидко надати Катрін Деньов необхідну допомогу.

Читайте також: 76-річна Катрін Деньов перенесла інсульт: з'явились деталі про стан її здоров'я

Акторка перенесла ішемічний інсульт. І хоч менеджери зірки стверджували, що її життю та здоров'ю нічого не загрожує, проте їй довелося провести місяць у клініці. Там вона проходила курс лікування та реабілітації.

Днями французьке видання "Le Parisien" повідомило, що жінка нарешті покинула лікарняні стіни і продовжує дбати про своє здоров'я вдома. Зазначають, що додому вона повернулася близько тижня тому, де її бачили неподалік свого будинку. Катрін Деньов навіть готова повернутися до зйомок.

Вона відпочиває і відновлюється, щоб якомога швидше розпочати роботу,
– запевняють представники її оточення.


Акторка Катрін Деньов / Orange

Крім того, колега зірки повідомив, що зйомки "De son vivant" планують завершити до початку наступного року. А незабаром на світових екранах з'явиться фільм "Правда" з Катрін Деньов у головній ролі.