Як повідомляє ТСН, зйомки відбулись перед прем'єрним показом спектаклю "Кармен-сюїта" в Києві. Тому для фотосесії Катерина Кухар обрала вбрання, в якому героїня постала б у сучасному житті. Прима-балерина приміряла чорне боді, колготи в сітку та пуанти.

Читайте також: Із різницею у 51 рік: Григорій Чапкіс заявив, що живе зі значно молодшою жінкою

Я дуже люблю цей образ у балеті. Мені здається, що сучасна Кармен може бути дуже різною. І в довгій білій сукні, і в чорному боді. Але вона завжди з гордо піднятою головою, як у балеті, так і в житті,
– зазначила Катерина Кухар.

Катерина Кухар в образі Кармен / ТСН

Автором фотосесії був Аркадій Курта, який створив власне бачення сучасної Кармен. Митець врахував і думки Катерини Кухар, знявши її зблизька та зробивши акцент на руках і погляді.

"Кармен – це жінка-протест, виклик, в балеті. Це читається в різких і чітких рухах, з гострою сучасною пластикою. Це акцент на руках, немов сама Кармен промовляє: "Дивіться на мої руки! Заради вашої ж безпеки!". Це насмішка, яку можна побачити в русі плечей і погляді. Текст в балеті Кармен – це контраст, де жіночність та сексуальність йдуть паралельно", – додала Катерина.


Прима-балерина Катерина Кухар / ТСН

Що відомо про виставу "Кармен"?
Вперше спектакль показали глядачам у 1967 році. Над створенням сюжету та образу Кармен працювало кілька людей, серед яких – балерина Майя Плісецька. Однак виставу про запальну іспанку урядовці різко розкритикували через надмірну сексуальність рухів і відверті вбрання. Водночас глядачі сприйняли"Кармен-сюїту" з оваціями. Спектакль і досі має чималий успіх у світі та щоразу відзначається аншлагами.