Катерина Кухар та її чоловік Олександр Стоянов долучилися до числа знаменитостей, які поділилися процесом приготування до свята Пасхи. Зіркове подружжя разом із дітьми – Тімою та Настею, сайту ТСН.ua показали пасочку та прикраси для великоднього столу.

Читайте також: Як Ольга Сумська готується до Великодня: ексклюзивний коментар

Паску Катерина не пекла, а замовила у пекарні. А от вже декорувала її разом із дітьми. Їм дуже сподобався такий процес, адже створювали пасочку у вигляді міфічної істоти – єдинорога. Вийшло дуже красиво та оригінально.


Паска Катерини Кухар у вигляді єдинорога / Фото: ТСН.ua

У нашій родині дуже люблять Великдень, атмосферу свята, його запах здоби, відчуття спокою і час, коли сім'я все робить разом. Найпрекрасніше у будь-якому святі – це підготовка до нього. Ми завжди прикрашаємо будинок, купуємо великодніх зайчиків, підставочки, підсвічники та багато іншого. Обов'язково фарбуємо яйця, щоб потім з дітьми влаштувати битву,
– розповіла балерина.


Катерина Кухар з дітьми готуються до Великодня / Фото: ТСН.ua

Сім'я розставила у будинку святкову атрибутику: свічки, зайчики та різноманітні прикраси. Оскільки цьогоріч Великдень відзначають у вузькому сімейному колі, то вирішили створити гарну атмосферу свята.


Підготовка сім'ї Катерини Кухар до Великодня / Фото: ТСН.ua

Катерина Кухар з сім'єю готуються до Великодня: дивіться відео онлайн