На своїй сторінці в інстаграмі Катерина опублікувала ніжну світлину з чоловіком Олександром. У День закоханих пара була змушена бути на відстані. Олександр Стоянов залишився у Франції на гастролях, а його дружина відправилася до Берліна на міжнародний конкурс Tanzolymp. Балерина у дописі під фото написала свої спостереження про кохання.

Читайте також: Дмитро Комаров розповів, який сюрприз зробив дружині на День закоханих

Отож, Катерина Кухар поділилася такими висловлюваннями про найпрекрасніше почуття – кохання:

  • Жінка – це обличчя чоловіка! Він повинен вами пишатися.
  • Жінка ніколи не повинна забувати, що чоловік, навіть з 20-річним стажем, насамперед, не лише близький родич, а Чоловік! І він хоче бачити біля себе бажану жінку – коханку, а не тільки союзника і матір його дітей. Через 10 і 20 років бажано залишатися для чоловіка океаном: іноді тихим, іноді бурхливим, захопливим і мінливим, а не болотом в рясці…
  • Жінка повинна бути не просто коханою, а необхідною, як повітря.
  • Розуміння без слів... Якщо ваш чоловік не вміє "зчитувати" інформацію про ваші емоції і внутрішній стан за виразом обличчя та поглядом, значить це не ваш чоловік.
  • Кохання для мене – це не процес прийняття, але і вміння віддавати і зчитувати мову кохання чоловіка.

Танцівниця завершила публікацію зі словами, що мова кохання – це слова, допомога, дотик, подарунки, час, який ти приділяєш коханій людині і вчинки. Також вона побажала кожному море любові і, насамперед, любові до себе.