День матері – чудова нагода вкотре подякувати найріднішим за тепло та ласку, які вони дарують нам щодня. До привітань матусь долучаються і відомі люди українського шоу-бізнесу. Серед них є Катерина Кухар, яка подякувала неньці за терпіння та любов.

Читайте також: Сніжана Бабкіна розповіла про материнство: Святість, космос і любов

38-річна Кухар розповіла, що її мама музикантка, в юності працювала вихователем і у неї дуже тонка і вразлива душевна організація. Катерина каже, що мама ніколи не карала її, проте могла годинами проводити виховні бесіди.

"Пам'ятаю, як я любила приміряти її речі. Іноді псувала помади, а одного разу навіть загубила її весільні сережки з камінням міньйонами – вони переливалися всіма барвами веселки, я завжди на них дивилася із захопленням. У 13 років мені вдалося вмовити маму дати їх в піонерський табір, на море. Я дала свої сережки подрузі, вона в них купалася і випадково одну загубила. З тією ж подругою через кілька років я втекла з піонерського табору. Причина банальна – ми не хотіли їсти несмачну їжу, якою нас годували в їдальні, гроші закінчилися, мобільних тоді не було, тому ми зібрали речі, викинули сумки через вікна і втекли. Подруга пам'ятала, що у неї недалеко від піонерського табору живе тітка, до цієї тітки ми і завітали, вона дала притулок. Щодо сережок мама мені не сказала ні слова. Для неї завжди в пріоритеті людські стосунки, а не матеріальні блага. А ось за втечу я прослухала довгу мораль", – розповіла знаменитість.


Катерина Кухар показала архівні фото з мамою / Фото: Пресслужба

Катерина подякувала матусі за терпіння і час, який вона вклала у розвиток майбутньої зірки, за добре серце і любов.


Катерина Кухар показала архівні фото з мамою / IФото: Пресслужба


Катерина Кухар показала архівні фото з мамою / Фото: Пресслужба