Катерина Бужинська належить до тих представниць українського шоу-бізнесу, які не прагнуть виставляти особисте життя на показ. Вона народила двійнят у 2016 році, проте тривалий час не показувала їхнього обличчя. Артистка продемонструвала, як зараз виглядають її нащадки, опублікувавши фото на особистій сторінці в інстаграмі.

Читайте також Катерина Бужинська різко висловилась про стосунки з мамою, яка живе в Криму

Катерина разом із чоловіком та дітьми позували у фотосесії для видання "Телескоп", прикрасили його обкладинку. Також зірка дала ексклюзивне інтерв'ю, але найбільшу увагу привернули саме знімки. Прихильники вперше змогли побачити спадкоємців своєї улюблениці. Раніше вони поставали боком або спиною до камери.

Бужинська разом із чоловіком, болгарським бізнесменом Дімітаром Стойчевим та дітьми позували на тлі неймовірно красивих троянд. Усміхнені батьки та малеча постали перед камерою у family look, які були пошиті з тканини з однаковим принтом. Варто зазначити, що їхні красиві образи гармонійно поєднувалися із сонячною погодою та локацією зйомки.

Мої друзі, знайомі та підписники останні два роки постійно запитували: "Катю, коли ти вже покажеш, який вигляд мають твої малята Дмитрик і Катеринка? Нарешті настав цей момент! Дітки підросли і ми з чоловіком вирішили показати їх широкому загалу,
– написала виконавиця в інстаграм-дописі.


Катерина Бужинська вперше показала діток-двійнят / Instagram / @buzhynska


Катерина Бужинська з чоловіком та дітьми / Instagram / @buzhynska

Що відомо про особисте життя Катерини Бужинської?

Співачка виховує доньку Олену, яку народила в попередньому шлюбі. Батьком дівчинки є продюсер Юрій Квеленков. Олена часто з'являється у фотоблозі своєї зіркової матусі. У квітні 2014 року Катерина вийшла заміж за болгарського бізнесмета Дімітара Стойчева. 27 грудня 2016 року у пари народилися двійнята – Катерина та Дмитро.


Катерина Бужинська з донькою Оленою / Instagram / @buzhynska