27-річна Кара Делевінь приголомшила провокативним образом на Тижні чоловічої моди в Парижі, ставши однією з найбільш обговорюваних персон показу колекції осінь-зима 2020/2021 французького модного дому Dior. Хоч з модельним бізнесом знана красуня попрощалася близько п'яти років тому, проте її любов до модних трендів лишилася незмінною.

Читайте також: Найуспішніші моделі 2019 року: десять красунь, які підкорили серця мільйонів

Для світського заходу Кара Делевінь обрала сірий чоловічий костюм з подовженим піджаком та масивні чорні черевики. Зірка вирішила замість традиційної білої сорочки поєднати вбрання з прозорим бра, яке вона охоче демонструвала перед камерами. Кіноакторка підкреслила струнку талію шкіряним ременем та засвітила підтягнуте тіло у екстравагантному наряді.

Свій зухвалий образ знаменитість доповнила безліччю золотих прикрас. Ланцюжок зі смарагдовим камінням лише привернув увагу до її відкритого декольте, а ніжний браслет підкреслив витонченість її фігури.


Кара Делевінь на показі бренду Dior / Getty Images

Проте не менший захват публіки викликала яскрава зачіска, автором якої став талановитий перукар Джон Нолле. Він зібрав волосся акторки у низький хвіст з косим проділем, додавши помаранчеве пір'я, яке нагадало традиційні прикраси корінного населення Америки.


Кара Делевінь на показі бренду Dior / Getty Images