Про це повідомили в журналі The Edit.

Автором фотосету стала Олександра Натаф, а сама Кара позувала чорно-блискучих нарядах на сидінні автомобіля і біля нього. Зйомка вийшла дуже яскравою і стильною.

Читайте також: Стильна Кара Делевінь у новій фотосесії для глянцю: фото

Делавінь в інтерв’ю зазначила, що вона ненавиділа найбільше себе за свій настрій, вигляд та загалом те, що з нею постійно коїлось.

Коли я була підлітком, то ненавиділа себе за свою депресію. Я ненавиділа це почуття пригніченості. Коли хтось говорив мені щось неприємне, я весь час думала над цим, а потім ненавиділа себе. Я не розуміла, що зі мною відбувається, в той момент мені більше не хотілося жити, – відверто поділилася знаменитість.

За словами Кари, ускладнювало ситуацію те, що її близькі друзі просто не хотіли слухати модель. Ніхто не сприймав її одкровення всерйоз:

"Коли я намагалася поговорити з людьми про це, то вони не хотіли слухати. Багато моїх друзів казали: "Як ти можеш так себе почувати? Тобі ж так пощастило". І я думала: "Я знаю, повірте мені, я знаю. Я знаю, що я найщасливіша дівчина в світі, я розумію це. І я хотіла б це цінувати", – продовжила Кара.

Однак їй все ж вдалось опанувати себе та свої почуття, щоб врешті-решт зрозуміти себе. Незважаючи на певне коло друзів, вона все ж віддає перевагу самотності і власному шляху, тому що боїться, що "хтось не впорається з нею, бо вона надто божевільна".

"Мені потрібно навчитися бути щасливою самій, без чужої допомоги. Так що тепер, коли я одна, розумію, що можу бути щаслива. Щоб це зрозуміти, мені було потрібно багато часу", – підсумувала Кара Делевінь в своєму інтерв'ю.

Читайте також: Художник створив вражаючу картину з 7 тисяч таблеток екстазі