Можливо, Каньє Вест не хотів звертати уваги на такі "дрібниці", що для 1 мільярда статків Кім забракло 100 мільйонів доларів. Але косметична компанія світської левиці і справді була оцінена в мільярд доларів, однак вона продала компанії Coty 20-відсоткову частку своєї фірми, тому зараз журнал Forbes оцінює її фінансове становище у 900 мільйонів доларів.

Цікаво Журнал Forbes назвав імена світових зірок, які заробляють найбільше: хто увійшов до рейтингу

Каньє Вест, схоже, однаково хотів зробити приємне своїй дружині і привітав з нагоди цього її в мережі. Чоловік залишив дивакувате фото з недостиглих овочів та квітів, яке, ймовірно, може трактувати лише він та Кім, та опублікував зворушливе привітання.

Я так пишаюся тим, що моя прекрасна дружина Кім Кардашян офіційно стала мільярдердеркою. Ти витримала найбожевільніші урагани і тепер Бог засяяв над тобою і твоєю сім'єю. Таке благословенне це тихе життя. Так створив я для тебе тихе життя. Ми так тебе любимо,
– написав у твіттері Каньє Вест.

Додамо, що журнал Forbes у квітні 2020 року також оцінив статки і репера. Згідно з офіційними даними, його статки оцінюють в 1,3 мільярда доларів, в той час як лінія його кросівок Yeezy оцінена в 1,26 мільярда доларів.

Позицію мільярдерки нещодавно втратила зіркова сестра Кім Кардашян – Кайлі Дженер, оскільки після перерахунку журналістами видання її статків, з'ясувалось, що вона має 900 мільйонів доларів, а не мільярд. У фальсифікації цифр звинувачують її маму – Кріс Дженнер, яка начебто була у змові з бухгалтером та підробляла документи і цифри.