Про це пишуть на Hollywood Reporter.

У черговому матеріалі The New York Times, опублікованому 9 листопада, жінки розповіли, що Луї Сі Кей мастурбував в їх присутності або просив їхньому дозволу це зробити.

Читайте також: Кевіна Спейсі замінять іншим актором у фільмі "Всі гроші світу"

У заяві HBO йдеться, що з каталогу каналу будуть прибрані всі програми, в яких знімався комік. Він також не братиме участі в благодійній передачі Night of Too Many Stars в допомогу людям з аутизмом, вихід якої запланований на 18 листопада.

Ще один американський кабельний телеканал FX, на якому вже 7 років виходить комедійний серіал Луї Сі Кея "Луї", поки не відмовився від співпраці з коміком, але теж думає про заборону трансляції цієї стрічки.

Ми шоковані публікацією The New York Times. За вісім років співпраці з Луї Сі Кей ми ніколи не отримували інформації про його неналежну поведінку. Зараз ми обдумуємо наші подальші дії,
– відзначили представники каналу FX.

Про скандал навколо неприйнятної поведінки сам Луї Сі Кей ще не висловлювався. На прохання The New York Times про коментарі Луї Сі Кей через свого представника заявив, що не буде відповідати на жодні питання.