Окрім яскравих знімків з відпочинку та звабливих знімків у купальниках Ізабель Гулар показує фанатам залаштунки свого модельного життя, частиною якого є часті заняття спортом. Аби підтримувати свої форми в тонусі бразилійка чимало часу приділяє активному способу життя.

Читайте також: Сексуальна Стелла Максвелл сфотографувалася в улюбленій білизні: гаряче фото моделі

Так, новий знімок Ізабель Гулар на її сторінці в Instagram можна віднести до категорії "витвір мистецтва". Адже так, як вона подає свої заняття спортом, не вміє подати ніхто.

На фото модель на даху високоповерхівки стоїть на голові, піднявши ноги вгору. На ній лише крихітний костюм, який складається з шортів з високою посадкою і кроп-топа. Вона позує на фоні оглядового колеса в Парижі, відзначивши геолокацію і те, що вона займається йогою. Що цікаво, зараз у Парижі проходить Тиждень моди, тож Ізабель навіть під час таких масштабних заходів знаходить час для спорту.


Ізабель Гулар / Instagram / @izabelgoulart

Варто додати, що під час відпочинку в Італії 34-річна модель поєднувала приємне з корисним. Вільний час у басейні вона проводила не просто плаваючи, а займаючись на велотренажері просто у воді.