Меланія та Іванка Трамп – не тільки красиві представниці Білого дому. Обидві жінки відіграють важливу роль у політичній кар'єрі президента США, адже саме його донька і дружина часто представляють країну на офіційних заходах. Та якщо перша леді здебільшого супроводжує Дональда Трампа, то Іванка самостійно вирушає на офіційні зустрічі.

Читайте також: Як носити класичний тренч: стильний приклад Іванки Трамп

Тиждень політик почала з анонсованого візиту до Ефіопії. Там Іванка Трамп вже встигла побачитись із президентом Салі-Ворком Зевде. Їхня зустріч відбулась у палаці, що розташований в Аддіс-Абебі.

Для особливої події Іванка Трамп підібрала ефектну вечірню сукню з квітковим принтом. Вбрання мало широку спідницю та верх із пишними рукавами. Струнку талію політика підкреслив тонкий ремінець. Розкішний образ Іванка Трамп завершила туфлями-човниками на підборах та ідеальною укладкою волосся.


Іванка Трамп в Ефіопії / Getty Images


Міжнародна поїздка Іванки Трамп
/ Getty Images

Окрім цього, американка відвідала ткальну фабрику та місцевий музей. На зустріч з ефіопськими жінками Іванка Трамп одягнула стильну сукню блакитного кольору з поясом. Політик не тільки поспілкувалась з жителями країни, але й самотужки намагалась створити тканину.

Відомо, що Іванка Трамп пробуде в Африці упродовж 4 днів. Після Ефіопії вона вирушить до Кот-д'Івуару. Візит американського політика пов'язаний із реалізацією гуманітарного проекту Білого дому, спрямованого на розширення прав жінок в Африці та їх можливостей для розвитку. На це Дональд Трамп планує витратити 50 мільйонів доларів.