Донька чинного Президента США Іванка Трамп може працювати не тільки в затишному офісі, але й виконувати вказівки батька за кордоном та в американських містах. Так, політик взяла участь в поїздці до відділення чималої компанії "Suit-Kote". Фірма на практиці продемонструвала ефективність податкової реформи США.

Читайте також: Іванка Трамп вразила пікантним образом у Білому домі: фото

На території заводу Іванка Трамп поспілкувалась з працівниками компанії. В офіційну поїздку до Нью-Йорка вона подалась з прем'єр-міністром Клаудією Тенні.

"Важливий день з прем'єр-міністром Клаудією Тенні. Ми навідались до компанії "Suit-Kote", що в Нью-Йорку, аби побачити позитивні наслідки податкової реформи. За підсумками податкових скорочень, "Suit-Kote" оголосила про підвищення зарплати на 5 % для всіх 800 працівників", – написала Іванка Трамп.

На зустріч з представниками компанії Іванка Трамп вбрала картату приталену сукню класичного крою від Oscar de la Renta. Вбрання політик підкреслила чорним взуттям з маленьким каблуком. Стильна укладка волосся та макіяж завершили "лук" Іванки Трамп.