Як відомо, заклад з науковою лабораторією розташований у штаті Айова. Іванка Трамп вирушила туди в рамках державної ініціативи, яка включає план по розширенню навичок вчених нового покоління.

Читайте також: Вертоліт з Іванкою Трамп на борту поламався у повітрі

На зустріч з науковцями та працівниками інституту Waukee APEХ донька Президента США вбрала чорну водолазку та стильну спідницю такого ж кольору з коричневими та білими вставками. Вбрання підкреслило витончені форми Іванки Трамп. Під час екскурсії у Waukee APEХ представниця Білого дому оділа білий халат, який дуже личив їй.

Згідно із фото, опублікованих в Instagram, Іванка Трамп навіть взяла участь у дослідах. На одному зі знімків вона, вбравши захисні окуляри та сині латексні перчатки, змішувала речовини у хімічному посуді. Окрім цього, Іванка Трамп вправлялась у програмуванні.

Неймовірний візит до Waukee APEX – центру, де високооплачувані робочі місця нерозривно пов'язані з мотивацією та висококваліфікованістю студентів. Завдяки таким практичним навчанням кар'єра молодих вчених створюється вже сьогодні,
– написала Іванка Трамп.

Під час поїздки донька Президента погостювала у губернатора штату Кім Рейнольдс, яка почастувала Іванку Трамп сніданком.