Як відомо, 6 лютого Дональд Трамп влаштував промову у резиденції. Сенат США не проголосував за імпічмент президента, що і стало причиною для офіційної зустрічі. На заході очільника Білого дому підтримали його рідні – перша леді США Меланія і радниця Іванка Трамп.

Дивіться також: Іванка Трамп приміряла брендове пальто на політичну подію

Однак не тільки сама подія привернула увагу світу, але й стильні образи, які знамениті американські модниці продемонстрували перед камерами. Так, Іванка Трамп постала у сірому костюмі, який складався зі штанів та піджака. Саме цей одяг є головним трендом 2019-2020 років, про що не втомлюються говорити дизайнери. Зокрема, Андре Тан називає костюм інвестицією у свій стиль, адже вбрання пасуватиме для будь-якого заходу та виглядатиме по-іншому з сорочкою, блузою чи піджаком на голе тіло.

Іванка Трамп вирішила не додавати пікантності образу, підібравши до костюма стильну чорну водолазку. Лаконічні прикраси завершили look політика.


Стильний образ Іванки Трамп / Getty Images


Іванка Трамп у Білому домі / Instagram / @ivankatrump


Іванка Трамп підтримала батька на важливій події / Instagram / @ivankatrump

Цікаво, що стриманий образ обрала і Меланія Трамп. Перша леді вирішила не відвертати увагу від промови чоловіка, прийшовши на подію у класичному чорному костюмі та білій сорочці в чорну цятку. Обидві американки виглядали ефектно на знімках.


Дональд і Меланія Трамп у Білому домі / Getty Images